//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Już w czwartek 24.09 otwarcie sklepu sieci LIDL na Wojnowie

bsh

Już w najbliższy czwartek 24 września 2020r. o o godzinie 6:00 nastąpi otwarcie długo oczekiwanego przez mieszkańców sklepu sieci LIDL na osiedlu Wojnów przy ul. Przy Torze 2, w pobliżu skrzyżowania z ul. Strachocińską.

Przy obiekcie wybudowano parking ze 110 miejscami dla klientów wraz z wydzielonymi miejscami postojowymi dla osób niepełnosprawnych. Inwestor wykonał również drugi parking w sąsiedztwie linii kolejowej na 59 miejsc dla przyszłych pasażerów, którzy będą chcieli pojechać pociągiem ze stacji Wrocław Wojnów.

W ramach inwestycji została również przebudowana i poszerzona ul. Przy Torze z której odbywać się będzie obsługa sklepu. Wybudowano po obu stronach chodniki oraz lewoskręt z ul. Strachocińskiej, który ma ułatwić komunikację w tym miejscu.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, a w soboty od 7:00 do 22:00.

W najbliższych tygodniach zostanie również przebudowany kolejny odcinek ul. Przy Torze od granicy działki należącej do sieci LIDL do torów kolejowych w ramach modernizacji linii kolejowej L 292. W ramach zaplanowanych prac uporządkowany zostanie drzewostan na tym odcinku drogi, powstanie nowy chodnik, wiata rowerowa oraz parking bezpośrednio przy stacji PKP Wrocław Wojnów. Inwestycja będzie sfinansowana przez Gminę Wrocław.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *