//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Jest decyzja ZZM w sprawie drzewa przy ul. Przy Torze

Szanowni Państwo

uprzejmie informujemy, że Zarząd Zieleni Miejskiej planuje przystąpić do realizacji wycinki drzewa, które jest zamierające i może stanowić zagrożenie dla mieszkańców Osiedla oraz użytkowników dróg. Posiadamy prawomocną decyzję na wycinkę przedmiotowego drzewa.

W załączeniu wniosek na wycinkę z podstawowymi informacjami o drzewie oraz decyzje Wydziału Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego.

Decyzja ZZM i Wydziału Środowiska pozwoli teraz na wystąpienie z wnioskiem do Wydziału Inżynierii Miejskiej o poszerzenie ul. Przy Torze na odcinku od Lidla do torów kolejowych oraz budowę chodnika również po tej stronie drogi, wraz z kontynuacją do brakującego odcinka za torami, po stronie Osiedla Truskawkowego.

Będziemy również wnioskować zgodnie z wydaną decyzją o kompensacyjne nasadzenia na tym odcinku, drzew oraz krzewów. O postępach i kolejnych decyzjach w tej sprawie będziemy Państwa informować na bieżąco.

1 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Jeden komentarz do “Jest decyzja ZZM w sprawie drzewa przy ul. Przy Torze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *