//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

IV Festyn Parafialny – niedziela 16.09.2012

purple fireworks effect
Photo by Wendy Wei on Pexels.com

Zapraszamy na IV Festyn Parafialny!

Odbędzie się on w niedzielę 16 września na błoniach przy ulicy Tatarakowej 1 we Wrocławiu (osiedle Strachocin).

Zapowiada się mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla całych rodzin. Koncerty na żywo ( na rockowo zagra Crossover, a na folkowo grupa 40i30na70), pokazy karateków, pokazy mody i stylistów, treningi fitness i zumby oraz tańca towarzyskiego. W specjalnej strefie dziecka odbywać się będą zabawy i konkursy sprawnościowe, językowe, plastyczne oraz zajęcia sportowe z trenerem osiedlowym.

Można będzie polepić w glinie, wcielić się w rolę się strażaka i ugasić pożar, pomalować buźki, zjeść pyszny miód i obejrzeć prawdziwą pasiekę. Panowie Policjanci będą znakować rowery, a dzielni Ratownicy Medyczni nauczą nas jak udzielić pierwszej pomocy. W mini miasteczku ruchu drogowego będzie symulator zderzeń i alkogogle, a nasza osiedlowa biblioteka prowadzić będzie mobilne zapisy. Można będzie pokrzepić się pyszną grochóweczką lub kiełbaską i domowym ciastem a na koniec festynu „latająca niespodzianka” !

Będzie też jak zwykle bardzo prozdrowotnie:

Panie zapraszamy na badania mammograficzne ( bezpłatne dla Pań od 50 do 69 roku życia). Prowadzona będzie także profilaktyka cukrzycowa i kardiologiczna.

No i loteria fantowa! A w tym roku nagrodą główną jest – tadamtadam – SKUTER! 

Zapraszamy! Rejestracja na badania mammograficzne : Renata 501408931 lub Beata 695454443. Ilość miejsc ograniczona!

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *