01/10/2023
Komunikacja

Interwencja – Ceglana 9 ton

Do: Wydział Inżynierii Miejskiej
ul. G. Zapolskiej4
we Wrocławiu
_________________________________________________
Szanowni Państwo,

W dniu 13.10.2014r. na ul. Miłoszyckiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Ceglaną pod znakiem zakazu wjazdu pojazdom o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 9 ton umieszczono tabliczkę o treści „ z wyjątkiem pojazdów na budowę kontrakt B3-1”. Nadmieniamy, że dla żadnej z nieruchomości dostępnych z ulic Miłoszyckiej i Ceglanej nie wydano według naszej wiedzy pozwolenia na budowę.

Nikt nie prowadzi w tym miejscu prac budowlanych. Z naszych informacji wynika, że dopiero w grudniu rozpoczęta zostanie inwestycja związana z przebudową mostu przy ulicy Swojczycka/Strachocińska. Od momentu umieszczenia tabliczki zaobserwowano, wzmożony wjazd ciężarówek o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 9 ton.

Pojazdy te wysypują ładunki- odpady pobudowlane przywożone spoza naszego osiedla na prywatne działki o numerach(nr25,AM-2 oraz nr 13 AM-1 Obręb Swojczyce. Działki te mają nieuregulowany stan prawny i znajdują się w Dolinie Widawy na terenach zalewowych.

W związku z tym, prosimy o wyjaśnienie, co było podstawą umieszczenia tej tabliczki i prosimy o jej usunięcie, do czasu rozpoczęcia właściwej budowy mostu Swojczyckiego.

Z poważaniem Teresa Nowak
Rada Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *