Informacje Zarządu Osiedla przed akcją protestacyjną 12.02.2014r.

Szanowni Państwo,

W związku z zapowiadaną na środę 12 lutego 2014 r. manifestacją, Zarząd Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów apeluje do wszystkich uczestników o zachowanie merytorycznego i pokojowego jej charakteru. Manifestacja jest wyrazem społecznego poparcia ważnych aspektów naszego życia, takich jak: przyśpieszenia budowy obwodnicy wschodniej na odcinku Łany-Długołeka ; budowy alternatywnych szlaków komunikacyjnych oraz wdrożenia skutecznych rozwiązań systemowych na naszych osiedlach i w ościennych gminach m.in. Czernica.
Chcemy zwrócić uwagę władz miasta i województwa na wschodni rejon miasta, jakże mocno zapomniany i słabo wspierany przez instytucje miejskie w zakresie inwestycji m.in. drogowych. Przedstawiciele komitetu organizacyjnego oraz Zarząd Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów, informują, że manifestacja nie jest związana z żadną partią czy stowarzyszeniem politycznym, dlatego prosimy o zachowanie tej zasady. Zwracamy się o utrzymanie porządku, w tym szczególnego bezpieczeństwa w obrębie planowanej manifestacji, a policję, straż miejską i służby medyczne prosimy o należytą opiekę.

Prosimy też, aby przygotowane transparenty i rekwizyty zawierały treści o charakterze niewulgarnym, nieobraźliwym, nienaruszających niczyich dóbr osobistych, wyznania, pochodzenia, przynależności itd. Prosimy również o poszanowanie osiedlowych obiektów infrastruktury technicznej i komunikacyjnej oraz drzew i zieleni.
Zarząd Osiedla prosi o zastosowanie się do regulaminu Organizatorów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się i wsparcie akcji protestacyjnej , która odbędzie się w dniu 12 lutego ( środa) w godzinach 15.30 do 17.30. Prosimy o Waszą fizyczną obecność na pasach! Renata Piwko-Wolny
Przewodnicząca Zarządu Osiedla
Strachocin-Swojczyce-Wojnów

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *