01/10/2023
Integracja

Finał Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci 25.09 – Park Strachociński!

Plenerowy finał Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci „Dziecinada” już w niedzielę 25 września 2016 w Parku na Strachocinie! 

Nie możesz przegapić tego wydarzenia! Niepowtarzalne mega widowisko plenerowe dla Dzieci, Rodziców i Dziadków. Najlepsze grupy teatralne ze Słowacji, Kuby, Wielkiej Brytanii i Polski. 

Niedziela 25 września 2016 od 14.00 do 18.00. Park Strachociński Wrocław – wstęp wolny!

PROGRAM WYDARZENIA PLENEROWEGO STRACHOCIN:

1. „Automat Pełen Bajek” – 10 przepięknych bajek ujętych w dowcipne, interaktywne przedstawienie teatralne. Widzowie stają się nie tylko postaciami, ale też rekwizytami, scenografią i orkiestrą teatralną. Z tego powodu każde przedstawienie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.
2. „Teatrum Mysticum” – przedstawienie muzyczno-teatralne, które prezentuje dzieciom historię teatru od czasów starożytnych do końca średniowiecza. Spektakl jest pełen przebieranek, masek i tańców. Jest to szalona zabawa, inscenizacja jest absolutnie interaktywna, biorą w niej udział dzieci, które występują, stają się przedmiotami, scenografami, muzykami, gladiatorami. Dzieci poznają tradycyjne instrumenty, które dziś nie są już popularne, a część z nich można zobaczyć tylko w muzeum – np. średniowieczną lirę korbową, antyczną lirę, bęben szczelinowy, brzęczki czy grające łuki.
3. „Into the Wild”- jest pełnym zaskakujących zwrotów akcji pokazem sztuki cyrkowej, jak i klauniarskiej, które doprowadzą zarówno dorosłych, jak i dzieci do śmiechu i pozwolą otworzyć drzwi fantazji, by to, co niemożliwe stało się możliwe.
4.Teatr Miron Cubano – goście ze słonecznej, gorące Kuby! Kuba jak wulkan gorąca, więc spodziewajcie się WSZYSTKIEGO!
5. Spektakl przygotowany przez uczestników warsztatów “Bawimy się w teatr” – Klinika Lalek!
6. Przez cały czas trwania festiwalowego pleneru odbywać się będą kreatywne warsztaty i aktywności Grupy z Pasją.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *