//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Doręczanie decyzji podatkowych od nieruchomości

tax documents on the table
Photo by Nataliya Vaitkevich on Pexels.com

Wydział Podatków i Opłat Urzędu Miejskiego Wrocławia informuje, że od 4 lutego 2022 r. do 1 marca 2022 r. pracownicy Urzędu Miejskiego Wrocławia będą doręczać mieszkańcom Wrocławia decyzje w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości oraz w sprawie wymiaru podatku rolnego i leśnego. Decyzje podatkowe będą doręczane za zwrotnym potwierdzeniem odbioru pod wskazane przez podatników adresy korespondencyjne.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną akcja doręczania decyzji prowadzona będzie w pełnym reżimie sanitarnym, z zachowaniem odpowiednich środków ochrony.

Decyzje niedoręczone przez pracowników Urzędu Miejskiego do dnia 01.03.2022 r. będą wysłane listami poleconymi za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A., na adresy korespondencyjne wskazane przez podatników.

Przypominamy, że decyzje w sprawie podatku od nieruchomości mogą Państwo otrzymywać co roku drogą elektroniczną poprzez ePUAP po złożeniu wniosku w tym zakresie. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na platformie BIP Urzędu Miejskiego Wrocławia.

4 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *