//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Do stacji Wrocław Swojczyce dojdziemy bez chodnika…

Analizując pod koniec roku ogłoszony przez spółkę „Wrocławskie Inwestycje” przetarg: „Rewitalizacja linii kolejowej nr 292 na odcinku Jelcz Miłoszyce – Wrocław Sołtysowice w celu przywrócenia przewozów pasażerskich we WROF – ZADANIE D” zwróciliśmy uwagę na pominięcie w planowanej inwestycji budowy chodnika wzdłuż ul. Gospodarskiej, która jest główną i jedyną drogą dojazdową do stacji Wrocław Swojczyce od strony ul. Miłoszyckiej i Byczyńskiej.

Chodnik w tym miejscu jest niezbędny, konieczne jest zatem naszym zdaniem wykonanie ciągu pieszo – rowerowego na na całej długości ul. Gospodarskiej, aby w optymalny sposób zapewnić bezpieczeństwo pasażerom zmierzającym w kierunku stacji. Z takim też wnioskiem wystąpiliśmy do Urzędu Miasta – pod koniec grudnia otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź w tej sprawie – szczegóły w załączonej korespondencji:

Pismo do WIM w sprawie ul. Gospodarskiej

Odpowiedź WIM w sprawie ul. Gospodarskiej

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *