//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Brakujące zatoki autobusowe jeszcze w tym roku…

Na wniosek Zarządu Osiedla w sprawie konieczności budowy brakujących zatok autobusowych w celu usprawnienia ruchu na ul. Strachocińskiej i Swojczyckiej otrzymalismy w dniu dzisiejszym odpowiedź z Wydziału Inżynierii Miejskiej w tej sprawie.  Udało się zakonczyć projekt dotyczący zatok przy ul. Strachocińskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Mikołowską oraz z ul. Niedziałkowskiego.

Projekt ten zostanie zrealizowany w 2015 roku równolegle z budową chodników o które staraliśmy się w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Trwają  jeszcze prace przy projekcie budowy zatok przy ul. Swojczyckiej, ze względu na wniosek firmy Archicom dotyczący rozbudowy skrzyzowania ul. Swojczyckiej i Magellana o dodatkowe pasy dla relacji lewoskrętnej i prawoskrętnej. Projekt również zostanie w pełni zrealizowany równocześnie z budową chodników w ramach wniosków wygranych w WBO.

O dokładnych terminach realizacji będziemy Państwa na bieżąco informować. Poniżej załączamy projekty zatok na ul. Strachocińskiej:

– projekt strachocińska 1

projekt strachocińska 2

1 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *