//cdn.cookie-script.com/s/b5c5d58bf71027d97fd9569f42b7a119.js

Beeknik Strachociński – gramy dla pszczół!

Uwaga! Uwaga! Beeknik Strachociński już w sobotę 27 maja od 15.00 – 21.59!
Cały dzień nasze osiedla będą grały dla pszczół i na rzecz spalonej pasieki Pana Władysława! 

Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie Grupa z Pasją, która jednocześnie otwiera sezon parkowy w ramach Parki ESK Wrocław Emocje-Sport-Kultura. 

Dodatkową atrakcją pikniku będzie premiera mega linarium w parku realizowanego przez Grupę z Pasją w ramach zwycięskiego projektu WBO 2016. Przez cały dzień odbywać się będą warsztaty pszczelarskie, pokazy kręcenia miodku, zagościmy niezwykłą pszczelą fotobudkę, będzie też parę konkursów związanych z pszczołami. Dodatkowo malowanie buziek, festiwal mega baniek, warsztaty ceramiczne i plastyczne, malarstwo wielkoformatowe i murala, pokazy psich behawiorystów i elektrorowery, strefa sportu i rekreacji, przeciąganie liny, turniej bule i rozgrywki sportowe,  pokazy taneczne Paulina Wojtyłło PW – przygotujcie się na szalony taniec pszczół i wieczorną potańcówkę.

Rada Osiedla wspiera piknik organizacyjnie i życzy Państwu miłej zabawy!

Więcej informacji na stronie wydarzenia na FB – Beeknik Strachociński – gramy dla pszczół!

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *