21/09/2023
AktualnościInwestycje

Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych przy ul. Strachocińskiej

Pod koniec 2016 roku zwróciliśmy się do Wydziału Inżynierii Miejskiej z wnioskiem w sprawie doświetlenia przejść dla pieszych w ciągu ulic Swojczyckiej i Strachocińskiej

Większość wskazanych przez nas wtedy lokalizacji została wpisana na listę rozbudowy urządzeń oświetleniowych w ramach programu miejskiego „Budowa oświetlenia drogowego w celu doświetlenia miejsc niebezpiecznych”. Część z nich zrealizowano już w latach 2018/2019 (ul.Swojczycka, część ul. Strachocińskiej).

Od czwartku 9.04.2020 rozpoczną się kolejne prace, tym razem przy doświetleniu pozostałych przejść dla pieszych w ciągu ul. Strachocińskiej w podanych poniżej lokalizacjach:

– ul. Strachocińska / ul. Mikołowska
– ul. Strachocińska / ul. Zagrodnicza
– ul. Strachocińska / ul. Strumykowa
– ul. Strachocińska / ul. Ubocze
Wykonawcą prac będzie firma Rotomat Sp. z.o.o, od poniedziałku obowiązywać będzie organizacja ruchu zastępczego – będzie ona dotyczyć wyłącznie chodników i ma celu zabezpieczenie prac związanych z budową linii zasilających słupy oświetleniowe we wskazanych lokalizacjach. Przewidywany termin zakończenia prac to 30 kwietnia 2020.

Pismo od wykonawcy

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Mariusz Tokarz

Wrocławianin od urodzenia, miłośnik genealogii, historii Kresów Wschodnich i oczywiście Wrocławia. Aktywista miejski, radny osiedla w latach 2009 - 2021, autor i administrator serwisu - swojczyce.pl

Jeden komentarz do “Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych przy ul. Strachocińskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *