21/09/2023
WBO

15 września rusza głosowanie na projekty WBO!

Już za dwa tygodnie rusza głosowanie na projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2017.  W tym roku pozytywną weryfikację przeszło 7 projektów dotyczących naszego osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów.

W poniedziałek 4 września, na godzinę 19.00 zapraszamy liderów wszystkich projektów na spotkanie organizacyjne do Rewiru Twórczego Swojczycka 118 (wejście od podwórza). Omówione zostaną formy głosowania, zasady i regulamin, wspólna strategia.

Głosowanie będzie trwało od 15 września do 2 października. Głos mogą oddać mieszkańcy powyżej 16 roku życia. Można głosować na maksymalnie 4 projekty: 2 rejonowe i 2 ogólnomiejskie. Projekty rejonowe nie muszą dotyczyć tego samego rejonu. Glosujący osobiście wybiera po jednym projekcie rejonowym z dwóch różnych progów kwotowych (mały, duży) i dwa projekty z puli ogólnomiejskiej. Nie można głosować na 2, 3 lub 4 projekty z tego samego progu kwotowego.
Czekamy jeszcze na potwierdzenie wiadomości, ale głosy będzie można oddawać także lokalnie – w Radzie Osiedla. Pełna treść artykułu – kliknij w obrazek lub Lista projektów WBO i reguły głosowania.

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *