Już w czwartek 24.09 otwarcie sklepu sieci LIDL na Wojnowie

Już w najbliższy czwartek 24 września 2020r. o o godzinie 6:00 nastąpi otwarcie długo oczekiwanego przez mieszkańców sklepu sieci LIDL na osiedlu Wojnów przy ul. Przy Torze 2, w pobliżu skrzyżowania z ul. Strachocińską.

Przy obiekcie wybudowano parking ze 110 miejscami dla klientów wraz z wydzielonymi miejscami postojowymi dla osób niepełnosprawnych. Inwestor wykonał również drugi parking w sąsiedztwie linii kolejowej na 59 miejsc dla przyszłych pasażerów, którzy będą chcieli pojechać pociągiem ze stacji Wrocław Wojnów.

W ramach inwestycji została również przebudowana i poszerzona ul. Przy Torze z której odbywać się będzie obsługa sklepu. Wybudowano po obu stronach chodniki oraz lewoskręt z ul. Strachocińskiej, który ma ułatwić komunikację w tym miejscu.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, a w soboty od 7:00 do 22:00.

W najbliższych tygodniach zostanie również przebudowany kolejny odcinek ul. Przy Torze od granicy działki należącej do sieci LIDL do torów kolejowych w ramach modernizacji linii kolejowej L 292. W ramach zaplanowanych prac uporządkowany zostanie drzewostan na tym odcinku drogi, powstanie nowy chodnik, wiata rowerowa oraz parking bezpośrednio przy stacji PKP Wrocław Wojnów. Inwestycja będzie sfinansowana przez Gminę Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *