Fundacja im. Brata Alberta  zaprasza serdecznie w dniu 8 lipca 2017 roku do Parku Strachocińskiego na Muzyczny piknik z Bratem Albertem. Uroczystość zorganizowana jest z okazji 30 lecia Fundacji i wpisana jest w ogólnopolski kalendarz obchodów tego jubileuszu. Rada Osiedla oraz Grupa z Pasją wspierają Fundację w organizacji pikniku. Zaczynamy o 16.00!

W programie charytatywne koncerty:
- Orkiestra Albert Band
- Zespół Niespokojnych Dusz
- No Idea
- Zespół Rosa
- Kinga Lipińska
- Zespół Next Firday
- oraz gwiazda wieczoru PAWEŁ KUKIZ z zespołem - godz. 20.00! smile

Dodaj komentarz

Lato w mieście nie musi być wcale nudne! U nas na 100% nudno nie będzie! :-) Zapraszamy kreatywne dzieciaki na półkolonie artystyczne prowadzone na osiedlu Strachocin-Swojczyce-Wojnów w Rewirze Twórczym Swojczycka 118.
Mamy ostatnie miejsca na terminy: 3-7 lipca, 10-14 lipca, 17-21 lipca. ! Zajęcia kreatywne, rekreacyjne i opieka w godzinach 8.30 - 16.30, wyżywienie, ubezpieczenie, koszt turnusu 329,00zł.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w poniedziałek o 19.00 w Rewirze Twórczym Swojczycka 118. Zapisy: grupazpasja@gmail.com lub 501 408 931 - zapraszamy!

Dodaj komentarz

"...Ależ to był intensywny dzień! Najpierw od rana strugi deszczu, początek festynu pod parasolem, ale kiedy tylko dzieci pojawiły się na scenie wyjrzało słońce i było cudownie! Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami, że nie ulękliście się deszczu i świetnie bawiliście się aż do północy! Powtórzymy raz jeszcze - jeśli ktoś nie słyszał: jesteście najlepsi! Jesteśmy najbardziej zgranym osiedlem i lokalną społecznością we Wrocławiu! ..."(Renata P.W.)

Pozostaje nam tylko zaprosić wszystkich do obejrzenia wielu wspaniałych zdjęć z tej fantastycznej imprezy, garść fotograficznych wspomnień autorstwa Klaudii, Renaty, Aśki innych uczestników naszego dorocznego święta dostępna jest w naszej galerii na FB - wystarczy kliknąć w grafikę poniżej:

 

Dodaj komentarz

XXIII FESTYN SMOKA STRACHOTY JUŻ W SOBOTĘ 10 CZERWCA!

Nasze coroczne, osiedlowe święto integracyjne już za parę dni! Szykujcie czas, dobry humor i sporo czasu, bo całą sobotę wypełnimy Wam mega zabawą! Wypoczywaj lokalnie! Strachocin-Swojczyce-Wojnów - mamy większy power niż reszta miasta!
Co w programie? Między innymi:
- 7 koncertów na żywo: rock, pop, retro, poetycka, muzyka filmowa, funky, rock&rolle!
- nocny pokaz fireshow!

Dodaj komentarz