Parki ESK Wrocław Emocje-Sport-Kultura - Park Strachociński

Kategoria
Grupa z Pasją
Termin
sobota, 12 maj 2018 14:00 - 20:51
Miejsce
Strachocińska
Wrocław, Polska
Parki ESK to projekt społeczno-kulturalny realizowany we Wrocławiu od 2015 roku. Od 2017 roku odbywa się pod hasłem “Emocje-Sport-Kultura”. Ideą projektu jest zachęcanie mieszkańców do aktywnego trybu życia, spędzania czasu w parkach, organizacji własnych wydarzeń społecznych, kulturalnych, edukacyjnych, czy sportowych. Każdy z mieszkańców może podzielić się swoimi umiejętnościami, pasjami, zainteresowaniami, talentami. ?????? Pawilony są otwarte dla wszystkich chętnych w weekendy (każdą sobotę i niedzielę) w godzinach: 14.00-20.00 od 12 maja do 30 września 2018 r. Na naszym osiedlu projekt od trzech lat realizowany jest przez Stowarzyszenie Grupa z Pasją w ?Park Strachociński przy ulicy Strachocińskiej 120. Inne lokalizacje parków:
 • ?Park Grabiszyński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • ?Park Słoneczny na Gaju (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • ?Park Południowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • ?Polana na Karłowicach (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • ?Park Leśnicki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • ?Park Strachociński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • ?Skwer de Veuster na Szczepinie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • ?Park Tarnogajski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
 • ?Park Tołpy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Jeśli chcesz zorganizować koncert, wykład, pokaz, trening, warsztaty… w Parkach ESK - skontaktuj się z koordynatorami pawilonów (dane powyżej) lub koordynatorami głównymi projektu. ???????
Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w najbliższe weekendy w parkach - sprawdź harmonogram wydarzeń (jest on tworzony na bieżąco): www.parkiesk.wroclaw.pl/kalendarz-wydarzen ???????
A jeśli nie chcesz siedzieć w domu i po prostu przyjść do parku - przyjdź! Czekamy na Ciebie! :)
 
Zapraszamy do kontaktu z koordynatorami Parku Strachocińskiego pod numerem 501 408 931
 
 
 

Terminy

 • Od sobota, 12 maj 2018 14:00 do niedziela, 30 wrzesień 2018 20:51
  sobota & niedziela

Wspierane przez iCagenda