Siła jest w Tobie - odkryj ją i żyj w pełni!

Kategoria
Inne
Termin
sobota, 18 listopad 2017 10:00 - 13:00
Miejsce
Rada Osiedla - Swojczycka 118
Wrocław, Polska
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Nie jestem dość dobra, mądra, ładna, jakaś…”
„Nie akceptuję w sobie…”
„Nie mam żadnych talentów”
„Brakuje mi pewności siebie i wiary we własne możliwości” Znasz skądś te myśli?
Może myślisz tak o sobie na co dzień, a może raz na jakiś czas dopadają Cię takie przekonania na własny temat, które powodują, że czujesz się niezadowolona, niespełniona, a Twoje życie nie wygląda do końca tak, jakbyś tego chciała. Zawsze masz wybór – możesz wciąż myśleć o sobie negatywnie, wierzyć w kłamstwa o samej sobie albo też spróbować odkryć prawdę o sobie i zobaczyć, jaka jesteś naprawdę i co jest Twoją siłą.  Jasne, że nie zrobisz tego przez kilka godzin, na jednym warsztacie. Ale, jeśli chcesz, możesz zdecydować się wejść na nim na ścieżkę poznania, akceptacji i miłości do siebie po to, aby uwolnić się od ciągłego krytykowania siebie i porównywania z innymi. Po to, aby lepiej poczuć się z samą sobą, bardziej zaakceptować siebie i zacząć cieszyć się życiem. Tam, gdzie jesteś, taka, jaka jesteś. Podczas warsztatu na pewno nie zabraknie rozmowy z innymi kobietami, ale też wzajemnej inspiracji, wsparcia, wspólnego poszukiwania i doświadczania. Swoje odkrycia będziesz mogła przekuć na spotkaniu w konkretne pomysły, a potem, w Twoim życiu - w działania. Prowadząca - Anna Kosińska:
Jestem life coachem, psychologiem, trenerem, ACC ICF, współautorką książki „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Wspieram kobiety w budowaniu poczucia własnej wartości oraz harmonijnych relacji ze sobą i z innymi. Towarzyszę im w odkrywaniu siebie, ich potencjału i własnej drogi życia, podczas indywidualnych sesji coachingowych, konsultacji psychologicznych oraz w ramach warsztatów i spotkań „Kobietnika”. Prywatnie żona i mama, otwarta na nowe doświadczenia i uwielbiająca czas spędzony wspólnie z kobietami. Więcej na https://annakosinska.pl/ Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc ograniczona. Udział w warsztacie jest bezpłatny.
Projekt pt. "Kuźnia Liderek. Warszaty dla kobiet - rozwój przede wszystkim!" jest dofinansowany w ramach projektu „Wrocławski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

 
 

Terminy

  • sobota, 18 listopad 2017 10:00 - 13:00

Wspierane przez iCagenda

Kolej Miejska

Rada Osiedla

 ul.Swojczycka 118

51-501 Wrocław

kontakt Renata: 501 408 931

kontakt Mariusz 661 308 837

sekretariat@swojczyce.pl

strachocin@osiedla.wroclaw.pl

Radni VII kadencji


Dyżury Rady Osiedla:

Każdy czwartek: 18:00 do 20:00


Dyżury Prawnika

Każdy czwartek: 18.00 do 19.30


Strażnik Miejski 

- 506 288 229 

Policja Psie Pole

- 71 340 28 10

e mail: dyzurny.kp-osiedle@wroclaw.wr.policja.gov.pl


Urząd Miejski - 71 777 77 77

Awarie ZDiUM - 71 376 00 22, 19501

Centrum Zarządzania Kryzysowego - 71 770 22 22

Koleje Dolnośląskie (awarie, opóźnienia) - 76 753 52 05


Redakcja portalu:

Mariusz Tokarz - administrator

Renata Piwko Wolny - redaktor

MKP Wratislavia

Powietrze we Wrocławiu

Fotogaleria

Ochrona danych osobowych na stronie internetowej swojczyce.pl

Podstawa prawna RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:

Administrator Danych Osobowych

Rada Osiedla Strachocin Swojczyce Wojnów
ul. Swojczycka 118, 51-501 Wrocław
e-mail: strachocin@osiedla.wroc.pl
telefon: 661 308 837

Cel i interes

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

Dobrowolne wyrażenie zgody poprzez ustawienia przeglądarki

Podanie danych osobowych na stronie internetowej swojczyce.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, Disqus, Call Page, Tawk. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z  Administratorem Danych Osobowych.

Czas przetwarzania danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności strony internetowej swojczyce.pl ”.

Prawa użytkownika strony internetowej

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO. 

Kolej Miejska

Konsultacje

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Ekosystem