• 13.jpg
 • 6.jpg
 • 1.jpg
 • 7.jpg
 • 2.jpg
 • 10.jpg
 • 5.jpg
 • 9.jpg
 • 12.jpg
 • 8.jpg
 • 11.jpg
 • 4.jpg
 • 3.jpg

Bike the world, czyli rowerem przez świat

W 2010 roku kilku młodych zapaleńców: Krzysiek z Wrocławia - Strachocin - Wojnów; Adela z Warszawy oraz Rafał z Mszanowa (gmina Nowe Miasto Lubawskie); postanowiło spełnić  swoje marzenia o objechaniu kuli ziemskiej rowerem. Mimo przeciwności losu na początku podróży w końcu im się udało... Trójka odważnych, młodych osób ruszyła na życiową wyprawę w nieznane piaski pustyni. Podczas przygotowań do tej fantastycznej pełnej wyzwań podróży zwrócili się do nas z prośbą o flagę naszych osiedli, aby wędrowała wraz z nimi po czarnym lądzie i przypominała im o Polsce i o Wrocławiu. Choć nie mieliśmy takiej flagi udało się ją dość szybko wykonać i przekazać dzielnym podróżnikom. Od tej pory otrzymujemy niesamowite zdjęcia z naszą flagą w tle i nie tylko - dziękujemy i prosimy o więcej, a wszystkich naszych mieszkańców zapraszamy na stronę poświęconą tej niecodziennej podróży dostępną pod adresem: http://www.biketheworld.pl/ oraz do obejrzenia materiałów na naszej stronie. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za naszych podróżników:-)

Jak donoszą nasi dzielni podróżnicy flaga naszych osiedli zdobyła niedawno Paragwaj i obecnie przemierza Brazylię. Poniżej kilka słów od kolegi Krisa:

Flaga Wojnowa przemierzyła ten kraj spokojnych, gościnnych ludzi. Mangowce, zielone przestrzenie, często czerwona droga i spokój. Ukryte w zielonych zakamarkach wodospady. Pyszne jedzenie, owocowe sałatki i terere z ziołami. Piękny, nieznany kraj! Bardzo serdecznie pozdrawiam z Brazylii. Kris
 
My również pozdrawiamy naszych dzielnych podróżników i jak zawsze czekamy na kolejny wspaniały fotoreportaż z nieznanych lądów, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia nadesłanych zdjęć z Paragwaju...
 
Dodaj komentarz

Dzisiaj kilka słów i najnowsze zdjęcia z Argentyny i Chile od naszych podróżników przemierzających z flagą naszych osiedli świat na rowerach:

Ze względu na to, że przygoda z Argentyną i Chile dobiega końca przeglądając notes postanowiłem przepisać kilka spostrzeżeń, obrazów przedstawiających powierzchownie ostatni czas jaki spędziliśmy na południowych krańcach Ameryki Łacińskiej. I tak oto wyszło siedem miesięcy i ponad 5000 km. Aż tyle i tylko tyle czasu i kilometrów minęło pod kołami w południowej części tego kontynentu.

Wycinki z notesu...

Z Buenos Aires kierowaliśmy się na samo południe do Ushuaji, wschodnim wybrzeżem, wzdłuż Atlantyku. Ta część obfitowała w żółte, trawiaste, nie mające końca przestrzenie, po których jedynie hulały silne wiatry i pasły się owce i guanaku.

Dodaj komentarz

Nasi podróżnicy nadal dzielnie przemierzają świat na rowerach, kilka dni temu otrzymaliśmy kolejne wspaniałe zdjęcia, tym razem z Patagonii. Zapraszamy do galerii, a poniżej cytujemy kilka słów przesłanych wraz ze zdjęciami:

Nasza Flaga zmierzyła się z Patagońskimi wiatrami, zimą i mrozami na odludnych krańcach, wysokich przełęczach górskich w Ameryki Południowej. Wędrowała z nami przez cztery miesiące po całej Patagonii. Teraz znajdujemy się w Santiago, stolicy Chile i cieszymy się słońcem. Szykujemy się do dalszej drogi i kolejnych przygód.

Serdecznie pozdrawiamy !!!

Dodaj komentarz

Jak donoszą nasi dzielni podróżnicy, którzy rowerami przemierzają świat, udało im się szczęśliwie przejechać już cały Czarny Ląd:) Teraz czas na Amerykę  Południową – obecnie flaga naszych osiedli jest w Argentynie w Buenos Aires. Podróż przez Atlantyk odbyła się samolotem z międzylądowaniem w Dubaju. Wraz z serdecznymi pozdrowieniami z Ameryki otrzymaliśmy również kolejne wspaniałe zdjęcia. Tym razem flaga łopcze na tle krajobrazów Dubaju, Zimbawue, Bostwany i RPA. Dziękujemy za zdjęcia i pozdrowienia i jak zawsze trzymamy kciuki :-)

 

 

 

Dodaj komentarz

Rehab Los Angeles